GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkar 7663657
nr 766 3657
Kryddburkar
Diverse, 12 delar
Kondition: slitage, skador, lock saknas
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 juli 2012
kl 19:48:17
2/7 14:01:27